Elexbet Mail İle İletişim Sağlama

Destek ekibine ulaşmak için tercih edebileceğiniz ya da müşteri hizmetlerinin size ulaşmak amacı ile tercih edeceği seçeneklerin bütünü, elexbet mail ile iletişim sağlama olarak tanımlanmıştır. Mail iletişim adresleri şeklinde bir açıklama yapılmış ve bu bölüm içerisinde 3 farklı elektronik posta adresinin dahil edildiği görülmüştür. Orijinal adresler üzerinden istediğiniz zaman ve elbette Türkçe olacak şekilde, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde müşteri hizmetleri de sizlere bir konu hakkında bilgi vermek istiyor ise ya da bir konuyu gündeme getirmek istiyor ise, elektronik posta gönderecektir.

Elexbet Elektronik Posta Adresleri

Bahsettiğimiz gibi, elexbet elektronik posta adresleri anlayışında, 3 farklı orijinal elektronik posta adresinin hazırlandığı görülmüştür.

Belge onay işlemleri ve limit kontrol işlemleri için, [email protected] elektronik posta adresi,

Reklam anlaşmaları, ortaklık programları için [email protected] elektronik posta adresi,

Genel konular için, şikayet bildirimleri ya da konuları için, bilgi talepleri için, yardım talepleri ya da müşteri destek hizmetleri için ise, [email protected] elektronik posta adresi kullanılmaktadır.

Bu adreslere bildirim gönderdiğinizde, sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağladığını göreceksiniz.

Elexbet E-Posta Geri Dönüş Süresi

Peki yukarıdaki elektronik posta adreslerine, ilgili içerikler dahilinde bir bildirim gönderdiniz, bir bilgi talep ettiniz ya da bir soru sordunuz, böyle bir durumda, elexbet e-posta geri dönüş süresi ne olacaktır? Bu konuda, site ana sayfasında gördüğünüz genel şartlar ve kurallar bölümünde açıklanmıştır. Burada yapılan açıklamaya istinaden, gönderilen elektronik posta bildirimlerine site yönetimi tarafından geri dönüş süresinin, 60 dakika olduğu ifade edilmiştir. 60 dakika içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Bir parantez açılmış, farklı bir açıklama yapılmıştır. Şikayet içerikli bir elektronik posta gönderirseniz, önce en hızlı şekilde gönderilen şikayet içerikli elektronik postanın alındığı yönünde bir bildirim alacaksınız. Konunun incelenip, sizlere geri dönüş yapılma süresinin ise, 24 saat olduğunu tespit edeceksiniz.

Elexbet E-Posta İle İletişim Nasıl Sağlanır?

Son olarak, elexbet mail ile iletişim sağlama işleminde nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizlere bilgi verelim. Elexbet e-posta ile iletişim nasıl sağlanır? Önce, yukarıda açıklanmış olan 3 farklı elektronik posta adresinden, ihtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih edeceksiniz. Konu bölümüne açıklayıcı birkaç kelime yazacaksınız. Promosyon hesabıma yatmadı örneğinin üzerinden hareket edelim. Bu açıklamayı yaptıktan sonra, mesaj bölümüne geçin. Adınız, soyadınız, kullanıcı adınız şeklinde bir belirleme yapın. Hemen altına konu ile ilgili açıklamayı girin. Örneğin, belirli bir günde, belirli bir tarihte, belirli bir yöntemle, miktar ile para yatırdınız. Para yatırma işlemine müteakip, belirli bir saat diliminde yani zamanda canlı destek ile görüşüp, promosyonu talep ettiğinizi ancak süre geçmesine rağmen promosyonun hesaba yatırılmadığı belirtebilirsiniz. Net ifadeleri kullanın. Konuyu gündeme getirin. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıldığını göreceksiniz.